Turnaje ve stolním tenisu se zúčastnilo 29 studentů. Tímto počtem studenti vytvořili nový rekord, prozatím se nikdy pingpongového turnaje v univerzitním sportovním centru Hostivaři nezúčastnilo více hráčů.

Čtvrtečního turnaje (25.11. 2021) v areálu ČVUT se zúčastnilo čtrnáct hráčů, hráli se skupiny každý s každým s handicapovým systémem. Účastnili se studenti ČVUT, UK a VŠCHT.

V úterý 23. listopadu byl odehrán první turnaj s dřevěnými pálkami. V podstatě šlo o návrat do historie pingpongu, kdy se hrálo dřevěnými pálkami a rotace míčku byly minimální. Turnaje se zúčastnilo 14 hráčů. (všichni UK)

V úterý 9. listopadu se uskutečnil další pingpongový turnaj pro studenty vysokých škol. Na šesti stolech se turnaje zúčastnilo 16 hráčů. Zvítězil Filip Wichterle, před Radkem Zajíčkem a na třetím místě se umístil Filip Mavrov.

Ve čtvrtek 4. listopadu 2021 se v areálu ČVUT uskutečnil další turnaj pingpongový turnaj. Zúčastnilo se ho čtrnáct hráčů, hráli se skupiny každý s každý s handicapem. Účastnili se studenti ČVUT, UK a VŠCHT.

V úterý 12. 10. 2021 byl odehrán další vysokoškolský turnaj. V Praze v Hostivaři se sešlo 15 hráčů, kteří nejprve hráli v základních skupinách a poté ve vyřazovacím pavouku. Ve finále dvou leváků zvítězil Filip Wichterle, když porazil Filipa Mačka. Třetí místo vybojoval Sotir Sataciune.

Ve čtvrtek 7. 10. 2021 se uskutečnil turnaj v areálu ČVUT. Zúčastnilo se devatenáct hráčů, hráli se skupiny každý s každý s handicapem.

V úterý 21.září 2021 byl odehrán první turnaj v rámci univerzitního pince. Ve sportovním centru Hostivař se celkem zapojilo 16 studentů, z toho 14 do turnaje. Vítězem se stal Tomáš Jelínek, druhé místo obsadil Petr Havej a bronz bere Anuar Bajbulatov. Díky všem, na začátek semestru je to skvělá účast. Pinčesu zdar!!